15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://blogdoroty.pl 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Efektowne szafki z siedziskiem w przedpokoju

W rodzinie wielodzietnej problem ułożenia i przechowywania butów jest szczególnie dotkliwy. A podczas przybycia gości liczba butów na korytarzu znacznie wzrasta, a wolna przestrzeń zmniejsza się proporcjonalnie. Dlatego bardzo ważne jest, aby kupić szafkę na buty, która idealnie wpasuje się nie tylko w parametry, ale również będzie pasowała do stylu przedpokoju, zapewni właścicielowi maksymalny komfort. Specjalne szafki na buty pomogą uporać się z problemem bałaganu i zalegających butów w przedpokoju.

Szafki na buty – Cechy i zalety

Być może to buty są głównym źródłem brudu i kurzu w mieszkaniu. A w korytarzu nawet czyste buty zajmują dużo miejsca i tworzą wrażenie bałaganu. Tylko jeden mebel uchroni Twoje mieszkanie przed bałaganem i brudem. Nowoczesne szafki z siedziskiem na korytarzu służą nie tylko do przechowywania butów. Zaawansowane modele obsługują wiele zadań jednocześnie.

Główne zalety szafek na buty:

  • Konstrukcja jest stabilna, trwała i nie podlega odkształceniom. Przy produkcji cokołów z reguły stosuje się drewno lite, lub metal
  • Wielofunkcyjność – prosta komoda na korytarzu pozwala łączyć kilka mebli.
  • Stylowy design – nowocześni producenci oferują piękne szafki w atrakcyjnym wzornictwie.
  • Wygoda i komfort – buty można łatwo i szybko założyć z powrotem na miejsce.
  • Kompaktowe wymiary – głębokość głównych modeli wynosi zwykle około 30 cm.

Szafki na buty z siedziskiem

Na szafce na buty miękkim siedziskiem możesz usiąść i założyć buty w wygodnej pozycji. Jest to bardzo wygodne, szczególnie dla dzieci, kobiet na stanowiskach i osób starszych. Do tapicerki używany jest gęsty, niezawodny materiał: skóra, ekoskóra, tkanina. W dużym przedpokoju można ustawić stoły w formie sofy z podłokietnikami i oparciem. Buty w takiej szafce można przechowywać zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej.

Niektóre szafki z miękkim siedziskiem mają wbudowaną komodę, którą można wykorzystać pod telefon lub drobiazgi. Model można uzupełnić szufladami i półkami do przechowywania akcesoriów i drobiazgów. Wolna przestrzeń między siedziskiem a stolikiem nocnym może być również wykorzystana na korzyść. Pod składanymi poduszkami można przechowywać produkty do pielęgnacji obuwia, klucze oraz inne niezbędne drobne przedmioty i akcesoria.

Szafki na buty z siedziskiem w przedpokoju to świetny dodatek do przedpokoju, ponieważ jest to pierwsza rzecz, którą widzą goście wchodząc do Twojego domu.

Szafki na meble z siedziskiem a także inne przestronne meble można kupić w sklepie internetowym: https://www.edinos.pl gdzie nietuzinkowe rozwiązania a także ciekawy design sprawi że goście których zaprosisz do swojego mieszkania będą Ci zazdrościć nie tylko wystroju ale także funkcjonalności.

Poprzednia publikacja
Posiadanie kota wpływa na nasze zdrowie fizyczne
Nastepna publikacja
Zastosowanie kawy w kosmetologii
Dorotka

Blogerka i pasjonatka designu i nowych technologii.