15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://blogdoroty.pl 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Niemieckie strony z samochodami, autami

Jeśli szukasz dobrego samochodu zagranicznego, z przyjemnością dowiesz się, że możesz znacznie zmniejszyć swoje szanse na oszustwo, podczas gdy szanse na uzyskanie dobrego samochodu wzrosną wielokrotnie. Prawdopodobnie każdy, kto zamierza kupić samochód w taki czy inny sposób, próbuje wybrać najbardziej opłacalną i gwarantowaną opcję dla siebie. W rzeczywistości jest tak wiele miejsc, w których można  i szybko kupić upragniony samochód.

Wśród takich miejsc możemy wymienić na przykład salony samochodowe, strony internetowe itp. Jedną z najczęstszych opcji na znalezienie idealnego samochodu zagranicznego taniej jest następujący sposób: sprowadzenie samochodu z zagranicy. I najbardziej popularnym krajem, z którego w rzeczywistości kierowcy sprowadzają auta są Niemcy.

Niemieckie strony internetowe z ogłoszeniami motoryzacyjnymi są bardzo przydatnym narzędziem do sprzedaży i kupowania używanych, ale bardzo dobrych samochodów. To dzięki nim bardzo łatwo jest znaleźć samochód w Internecie, sprawdzić cenę, nawet bez wychodzenia z domu.

Niemieckie strony z samochodami

Niemieckie strony z samochodami

Jakie informacje można znaleźć na niemieckich stronach z samochodami ?

Niemieckie witryny sprzedaży samochodów mają pewne cechy, a mianowicie dostarczają kompletnych informacji o samochodzie, które trzeba tylko przestudiować, aby uzyskać pełny obraz samochodu. Sprzedając samochód, użytkownik może określić „rok samochodu”, zapytać o różne informacje na temat paliwa, na którym pracuje samochód, a także wprowadzić kwotę, na którą liczysz w specjalnych „oknach” i podać informacje o samochodach, które możesz kupić za te pieniądze . Możesz łatwo wyświetlić wszystkie niezbędne informacje o samochodzie, który Cię interesuje, zobaczyć wszystkie jego zdjęcia – z zewnątrz i od wewnątrz, zrozumieć szczegóły, a także komunikować się ze sprzedawcą samochodu wystawionego na sprzedaż zgodnie z danymi przez niego wskazanymi.

Najpopularniejsza niemiecka strona z samochodami

Najpopularniejszą niemiecką stroną sprzedaży samochodów jest autoscout24 de. Chodzi o to, że oprócz dobrze rozmieszczonych i uporządkowanych informacji, a także systemu wyszukiwania samochodów, dostępna jest również wersja strony w języku rosyjskim, dla wygody użytkowników. Drugie miejsce zajmuje strona poświęcona sprzedaży niemieckich samochodów w Niemczech i innych krajach – mobile de. Zapewnia bardzo wygodne wyszukiwanie pojazdów. Brąz takiej oceny otrzymał auto de site, czyli rosyjski portal „oparty” w Niemczech.

Najszersze i najbardziej aktualne informacje o używanych samochodach można znaleźć na wirtualnych tablicach ogłoszeń w Internecie. Takie niemieckie zasoby są dziś interesujące dla naszych rodaków, ponieważ w tym artykule zebraliśmy informacje na ich temat.

Niemieckie strony z autami

Niemieckie strony z autami

Najlepsze oferty samochodów znajdują się na „podobno” w gazetach

W przestrzeniach niemieckiego internetu znajduje się wiele zasobów, które niemal całkowicie wyparły papierowe nośniki reklam, chociaż według plotek pożądane reklamy o niskim przebiegu i niskich cenach znajdują się w reklamach drukowanych. Według ekspertów legendarne klasyczne samochody takie samochody są sprzedawane przez starszych mieszczan (którzy są przyzwyczajeni do gazet i czasopism i nie korzystają z Internetu), którzy raz w tygodniu chodzili do kościoła. Cóż, może. Jednak bezpieczniej jest nie polegać na woli ślepego szczęścia, ale na kompletności wyboru i szczegółowych informacji z witryn.

Co piąty zakup / sprzedaż używanego samochodu w Niemczech odbywa się za pośrednictwem mobile.de. To około 2,378 milionów pojazdów rocznie. Jednocześnie mobile.de nie bierze bezpośredniego udziału w sprzedaży / zakupie. Zarówno dealerzy samochodowi, jak i klienci indywidualni płacą opłatę za uczestnictwo i tym samym finansują tę usługę.

Niemieckie strony z samochodami , autami

Do najpopularniejszych niemieckich witryn, w których samochody są sprzedawane w Niemczech, należą następujące witryny :

 • • www.mobile.de – największe i najbardziej wszechstronne zasoby niemieckie, przedstawione w języku rosyjskim, wygodne;
 • www.gebrauchtwagen.de – reklamy zakupu / sprzedaży pojazdów wyłącznie w języku niemieckim;
 • www.quoka.de – reklamy z szeroką gamą produktów, takie jak OLX, mają sekcję Automarkt, wyłącznie w języku niemieckim.
 • www.pkw.de – specjalistyczna strona internetowa z reklamami zakupu / sprzedaży pojazdów, wyłącznie w języku niemieckim;
 • www.auto.de jest wygodną i intuicyjną stroną, istnieje wybór języka polskiego!
 • www.webmobil24.de – niezbyt wygodna strona, istnieje wybór języka polskieo;
 • www.ebay.de/motors – tutaj lepiej szukać specjalnych samochodów: rzadkich książek, ekskluzywnych modeli i supersamochodów;
 • www.kalaydo.de to ładny, nowoczesny design, strona zawiera reklamy w czterech kategoriach produktów, z których jedna to auto / moto.
 • www.markt.de – kolejny niemiecki analog OLX z reklamami do sprzedaży i zakupu różnych towarów, w tym samochodów. Prezentowane wyłącznie w języku niemieckim.
 • www.auto24.de – niezbyt wygodna strona, wyłącznie w języku niemieckim.

Inne auto witryny z ofertami kupna / sprzedaży samochodów w Niemczech:

 • www.webauto.de
 • www.autodrom.com
Poprzednia publikacja
Co to jest franczyza ? – definicja
Nastepna publikacja
jak nauczyć kota korzystać z kuwety ?
Dorotka

Blogerka i pasjonatka designu i nowych technologii.