15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://blogdoroty.pl 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Jaka sukienka dla świadkowej

Wesele to bardzo ważny czas dla państwa młodych i całej ich rodziny.

Najczęściej w przygotowaniach do tego dnia pomagają im najbliżsi, istotna jest również rola świadków. Świadkowa najczęściej towarzyszy pannie młodej w przygotowaniach od samego początku. Jest to z reguły jedna z najbliższych jej osób, która doskonale zna gust, oczekiwania oraz potrzeby panny młodej. Stąd też takiej osobie jest zdecydowanie łatwiej doradzać, ponieważ zna ona panią młodą od podszewki. Towarzyszy jej podczas wyboru sali weselne, sukni ślubnej, a także wszelkich dekoracji orz samego menu.

Rola świadkowej jest bardzo ważna i odpowiedzialna. Dlatego olbrzymie znaczenie ma również wygląd świadkowej. Wybierając sukienkę na wesele (najlepsze znajdziesz tutaj: https://hollywooddream.pl/29-sukienki-na-wesele)świadkowa najczęściej stosuje się do oczekiwań panny młodej. Sukienka dla świadkowej i druhen o ile takie są jest zazwyczaj dokładnie wpisana w klimat wesela, zarówno stylistycznie jak i oczywiście kolorystycznie. Jeżeli na weselu panuje kolor przewodni zazwyczaj w takim kolorze jest też sukienka na wesele świadkowej.

Świadkowa nie powinna podejmować tej decyzji samodzielnie, chyba że pani młoda da jej do tego wolną rękę. Najczęściej jednak pani młoda chce mieć wpływ i pogląd na to jak ta sukienka będzie wyglądała. Ważna i istotna jest także długość sukienki na wesele. Wiele panien młodych życzy sobie aby była to sukienka długa do samej ziemi.

Jaka sukienka najlepsza dla świadkowej

Ciężko jest jednoznacznie określić jeden krój bądź kolor idealnej sukienki dla świadkowej. Salony sukien ślubnych mają w swojej ofercie coraz częściej także sukienki dla świadkowej, jednak nigdzie nie jest określony jeden najlepszy kanon tej sukienki. Przy wyborze sukienki na wesele dla świadkowej musimy zwrócić uwagę przede wszystkim a to aby sama świadkowa czuła się w takiej sukience wygodnie i komfortowo. Pamiętajmy, że świadkowa to odpowiedzialna rola i często podczas wesele musi ona być w pogotowiu i mieć pod kontrolą wiele sytuacji.

Jeżeli chodzi o rodzaj sukienki dla świadkowej mamy do wyboru wiele możliwości, począwszy od typowych sukienek wieczorowych, przez sukienki z falbanami czy sukienki w stylu boho. Wszystkie te sukienki będą odpowiednim rozwiązaniem dla świadkowej. Dużego znaczenia nie ma także rękaw, spośród sukienek możemy wybrać sukienki z długim rękawem, sukienki z krótkim rękawem, czy też sukienki gorsetowe. W zasadzie nic nas nie ogranicza. Jeżeli chodzi o sukienkę dla świadkowej większe znaczenie ma kolor niż krój. Większość pań młodych chce aby sukienka ich świadkowej pasowała do kolorystyki wesela. Najczęściej panie stawiają jednak na kolory pastelowe, bądź też kolory ziemi jak beże czy szarości, ale w ostatnich latach na weselach królują również takie kolory jak bordo, butelkowa zieleń czy granat.

Poprzednia publikacja
Wizyta kontrolna u stomatologa – czego oczekują pacjenci?
Nastepna publikacja
Piękno zawarte w jednej szpilce
Dorotka

Blogerka i pasjonatka designu i nowych technologii.