15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://blogdoroty.pl 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Jak rozkochać faceta ? 15 sposobów na rozkochanie faceta

Czasami wydaje się, że ukochany człowiek nie zwraca na nas uwagi lub nie uwielbia nas wystarczająco.Istnieje kilka sposobów na rozkochanie faceta, który jest dla Ciebie interesujący. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, a odniesiesz sukces!

Wszyscy ludzie mówią o miłości i swoich uczuciach, ale jak dotąd nikt nie był w stanie podać miłości jasnej definicji.

Według psychologa Todda Kashdana miłość oznacza, że ​​dzielisz swoje życie z inną osobą, a jego zainteresowania, wartości, krąg społeczny i finanse stają się częścią twojego życia i odwrotnie. Miłość nie oznacza, że ​​powinniście porzucić wszystko dla dobra innej osoby. Nauczysz się mu ufać na tyle, by dać dostęp do wszystkiego, co masz.

Czasami uzyskanie specjalnej uwagi może być trudne. Chcesz mu pokazać, że jesteś wszystkim, o czym mógł tylko pomarzyć, ale jak to zrobić? Bohaterki filmów romantycznych robią to cały czas, ale w prawdziwym życiu wszystko nie jest takie samo jak na ekranie. Istnieje kilka sposobów na zakochanie się w mężczyźnie, który jest dla Ciebie interesujący. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, a odniesiesz sukces!

15 sposobów na rozkochanie faceta

1. Badź sobą sobą

Mary Lin w swojej książce „The Fully Lived Life” pisze: „Jeśli próbujesz wyglądać jak ktoś inny, boisz się, że jeśli ludzie rozpoznają cię, nie polubią cię i stracą szacunek. Kiedy zmieniasz maski, jesteś w ciągłym napięciu, ponieważ musisz ukryć swój ból i zachować złudzenie, że wszystko jest w porządku z tobą. ”

Nie będziesz w stanie zainteresować mężczyzny, jeśli będziesz udawać, ponieważ powinien zakochać się w tobie, a nie w tym, w którym próbujesz się pojawić. Pozostań sobą, a na pewno ci się uda.

2. Wyglądaj dobrze

Aby dobrze wyglądać, nie trzeba stosować diety ani zmieniać koloru włosów. Podkreśl swoje mocne strony i nie zapomnij o siebie. Twoje piękno jest wyjątkowe i nie musisz się wcale zmieniać, aby przyciągać mężczyzn.

3. Naucz się słuchać

Rozwinięte umiejętności komunikacyjne obejmują nie tylko umiejętność skutecznego komunikowania się, ale także umiejętność aktywnego słuchania.

Irma Kurtz, pisarka i dziennikarka, wyjaśnia: „Bez względu na to, jak trudna jest sytuacja, daj partnerowi okazję do rozmowy. Zazwyczaj spieszymy się z wyrażaniem opinii, nawet nie słuchając się do końca. Nigdy nie krzycz, nie trać panowania, a zobaczysz różnicę. Czasami problem można rozwiązać po prostu poprzez naukę słuchania. ”

Mężczyźni uwielbiają rozmawiać, a kiedy wykażesz gotowość ich wysłuchania, chętniej z tobą porozmawiają o czymś poważnym.

4. Śmiej się cześciej

Wielokrotnie udowodniono, że śmiech jest zaraźliwy. Kiedy się śmiejesz, w mózgu mężczyzny zaczynają uwalniać się chemikalia, dzięki czemu nastrój rośnie. Jeśli chcesz zakochać się w mężczyźnie, śmiech jest najlepszym sposobem na przyciągnięcie jego uwagi i zainteresowanie.

5. Przestrzegaj pozytywnego nastawienia

Absolutnie nikt nie lubi ludzi, którzy ciągle traktują wszystko negatywnie. Jeśli zachowujesz pozytywne nastawienie nawet w najtrudniejszych sytuacjach, będziesz wydawać się bardziej atrakcyjny dla innych. Temat uwielbienia nie jest wyjątkiem i na pewno będzie zafascynowany twoją zdolnością do pozostawania pozytywnym.

„Pozytywni ludzie przenoszą swoje pozytywne nastawienie również na swoje relacje. Zmień swoje nastawienie do życia, a wybraniec będzie cię traktował inaczej ”- wyjaśnia Susan Biali, pisarka i trenerka życia.

6. Bądź miła

Wszyscy czasami zachowujemy się trochę arogancko, ale nie jest to konieczne. Zignoruj ​​tę część siebie, która powoduje, że postępujesz podstępnie i traktujesz wszystkich życzliwie. Absolutnie każdy mężczyzna uzna to za atrakcyjne.

jak zauroczyć faceta

jak zauroczyć faceta

7. Flirtuj

Jeśli chcesz zakochać się w mężczyźnie, musisz pokazać mu, że jest dla ciebie interesujący, a najlepszym sposobem na to jest flirtowanie.

„Flirtowanie to twoje nastawienie mentalne. Mówisz sobie: „Lubię go i będę dla niego miły, pochwalę go i pokażę, że jest dla mnie interesujący”. Jeśli nie emitujesz ciepła ani nawet nie patrzysz mu w oczy, to się nie liczy ”- wyjaśnia Rachel DeAlto, specjalistka ds. Kontaktów z klientami i relacji.

Mężczyźni bardziej pociągają te dziewczyny, które wykazują zainteresowanie nimi. Flirtowanie to świetny sposób na zbliżenie.

jak rozkochać w sobie faceta

jak rozkochać w sobie faceta

8. Bądź inna

Bycie sobą to najlepszy sposób na bycie innym. Może się wydawać, że wszyscy mężczyźni lubią tylko jeden typ dziewcząt, ale jest to dalekie od przypadku. Jeśli pozwolisz sobie być innym i płyniesz pod prąd, zamiast być jak wszyscy inni, godni ludzie docenią to i zakochają się w tobie i co czyni cię wyjątkowym.

9. Bądź dowcipna

Nie musisz zgadzać się z tym, że zgadzasz się ze wszystkim, co mówi. Czasami nie ma w sobie nic złego. Bądź dowcipny, a on pokocha się jeszcze bardziej.

10. Zainicjuj kontakt fizyczny

Mężczyźni nie zawsze muszą inicjować kontakt fizyczny. Podoba im się, gdy dziewczyna po raz pierwszy je przytula lub całuje.

„Bardzo często ludzie stają się bardziej nieśmiali obok osoby, którą kochają z czasem. Aby tego uniknąć, zachowaj swoją seksualność i pamiętaj o przejęciu inicjatywy ”- wyjaśnia seksuolog Sari Cooper.

11. Nie bądź nachalna

Możesz spędzać z nim cały swój wolny czas, ale nie zapominaj, że każda osoba potrzebuje trochę osobistej przestrzeni. Przestań go trzymać, a zobaczysz, że w końcu zawsze do ciebie wróci. Jeśli pokażesz mu, że nie jesteś nachalny, twój mężczyzna zrozumie, że tam jesteś.

jak rozkochać w sobie mężczyznę

jak rozkochać w sobie mężczyznę

12. Pozwól mu zadzwonić jako pierwszemu

Jeśli musisz z nim porozmawiać lub coś mu powiedzieć, to naturalne, że najpierw do niego zadzwonisz, a to nie będzie złe. Czasami jednak człowiek musi poczuć, że to on robi pierwszy krok. Będzie zadowolony, gdy zda sobie sprawę, że z przyjemnością go słyszysz i zakochujesz się jeszcze bardziej.

13. Nawiąż kontakt wzrokowy

Wielokrotnie udowodniono, że kontakt wzrokowy jest jedną z najbardziej skutecznych niewerbalnych technik komunikacji.

„Wystarczy spojrzeć mu w oczy i uśmiechnąć się. Utrzymuj kontakt wzrokowy przez 3 do 4 sekund i jednocześnie uśmiechaj się – po prostu nie będzie w stanie Ci się oprzeć. Takie niewerbalne sygnały dadzą mu do zrozumienia, że ​​każda szansa jest na jego korzyść – dodaje DeAlto.

Jeśli chcesz zakochać się w mężczyźnie, patrz mu w oczy tak często, jak to możliwe. W ten sposób poczuje, że zbliżasz się i lepiej się poznajesz.

14. Nie bądź zdesperowana

Zrelaksuj się i przestań myśleć, że całe twoje życie zależy od tych związków. Relacje są cudowne, ale jeśli sprawisz wrażenie zdesperowanej dziewczyny, odstraszysz go.

15. Bądź niezawodny

Kiedy mężczyzna się zakochuje, podzieli się z Tobą swoimi sekretami i kompleksami.

Eksperci od związków Charles Schmitz i Elizabeth Schmitz wyjaśniają: „Nie wszystkie romantyczne relacje zaczynają się od zaufania. Jednak zaufanie jest tym, czego należy się trzymać, a wszystkie udane relacje i małżeństwa kwitną. Partnerzy nigdy nie powinni wątpić w siebie, a zaufanie powinno zawsze być obecne w ich związku ”.

Bądź wiarygodny i zachowaj wszystkie swoje tajemnice w tajemnicy. Jeśli czuje, że może ci zaufać, może zakochać się w tobie bez żadnych problemów.

Aby facet mógł się w tobie zakochać, nie musisz używać żadnych sztuczek, po prostu pozostań sobą, okaż życzliwość i okaż swoje pozytywne cechy, a wtedy twój wybrany na pewno się w tobie zakocha.

rozkochanie faceta

rozkochanie faceta

Poprzednia publikacja
Płaszcz z alpaki – Czy jest ciepły i warto go kupić ?
Nastepna publikacja
Ciągłe , chroniczne zmęczenie i senność
Dorotka

Blogerka i pasjonatka designu i nowych technologii.