15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://blogdoroty.pl 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Jak zapakować duży prezent ?

Bardzo często musimy dawać prezenty, w tym na pewno stało się to (lub będzie musiało) duże. Nawet ogromny. Ale jak spakować wspaniały prezent? I jak to zrobić sam?
skuteczne metody, więc podzielę się nimi z wami dzisiaj;)

Pakujemy w pudełko i papier do pakowania

Muszę powiedzieć, że pudełko w tym przypadku pomaga tylko w pewnym stopniu zaskoczenia. Prezenty które nie powinny być pakowane w pudełka:

  • samochody i inne pojazdy (no cóż, kto pakuje samochód w karton?))
  • duże urządzenia gospodarstwa domowego
  • duże zabawki
  • bukiety kwiatów
  • urządzania takie jak bieżnia

Jak zapakować prezent ?

Wspaniałe prezenty są zawsze miłe w odbiorze i miłe w ręku. Ale spakowanie takiego prezentu jest często bardzo trudne. Co zrobić, jeśli zakupiony prezent nie mieści się w pojedynczej torbie na prezent, a listy pakowania są zbyt miniaturowe, a wśród nich mogą być wykonane plastry na prezent.

Jak spakować wspaniały prezent, aby go pięknie podarować? Istnieje wiele pomysłów, które będą przydatne do udzielenia odpowiedzi na to pytanie.

Koncepcja „dużego daru” – bardzo rozciągliwa. Licznik na metr to świetny prezent? A pół metra na pół metra – duże? Potem lodówka do której kategorii? Więc musisz poruszać się stopniowo. Zatem pierwsza kategoria warunkowa to po prostu wspaniałe prezenty. Duże urządzenia kuchenne, olbrzymie miękkie zabawki, stoły na kółkach i inne stoły wewnętrzne. Jak mogę spakować świetny prezent?

Najprostszą opcją jest żebrać lub kupić duże pudełko w sklepie ze sprzętem. Wklej pudełko z papierem lub zdmuchnij farbę z puszki. Arkusze papieru mogą być takie same lub z różnymi wzorami, a następnie z nich można stworzyć rodzaj mozaiki. Można na niego wkleić tylko biały papier, a na nim tworzyć zabawne kolaże z wycinków z czasopism lub drukowanych zdjęć. Ponadto między zdjęciami można pisać gratulacje, życzenia, tylko przyjemne słowa, ale przynajmniej słowa wielkich ludzi! Takie arcydzieło opakowania samo w sobie może stać się dodatkowym prezentem;

Możesz zapakować wspaniały prezent w torbę na prezent. Byłoby właściwe, aby zrobić to dla dziecka lub gdy dajemy Nowy Rok, prezent na Boże Narodzenie. Oczywiście będziemy musieli pracować nad zszyciem torby, ale będzie ona wyglądać pięknie i oryginalnie. Nie chcesz zepsuć szycia? Następnie po prostu umieść prezent na środku wybranego kwadratu materii, podnieś końce tkaniny, zamocuj dużym łukiem lub wstążką. Możesz uszyć aplikację, napis na opakowaniu z tkaniny lub po prostu wyhaftować ją jasnymi pomponami z futra lub przędzy;

Możesz odważyć się na zwykłe opakowania papierowe. Tylko trzeba wziąć kilka arkuszy do owijania i przymocować je taśmą klejącą od wewnątrz. Może okazać się bardzo interesujący i niebanalny, zwłaszcza jeśli wybierzesz interesujące kombinacje kolorów. Zawsze korzystne kombinacje kształtów geometrycznych, połączenie dużych i małych wzorów, a także monochromatyczne i różnorodne płótna. Zawiń prezent w arkusz wynikowy i zawiąż go wstążkami. Ze względu na imponujące rozmiary nie można bać się przesadzać ze szczegółami. Niech będzie to wielobarwny warkocz lub nylonowe łuki o różnych kolorach. Świetny prezent będzie wyglądał całkiem dobrze w obfitości piłek i wstążek.

Jak spakować duży prezent?

Druga kategoria dużych prezentów to ogromne, ogromne, ogromne prezenty. Chcesz spakować lodówkę, pralkę lub samochód? Oto kilka pomysłów, które pomogą Ci spakować bardzo duży (duży) prezent:

Użyj tkaniny

Za pomocą tkaniny.W odpowiednim czasie takie opakowanie jest pięknie ściągane jednym ruchem nadgarstka. Aby gest był spektakularny, lepiej ćwiczyć wcześniej. W przypadku prezentów o bardzo dużych rozmiarach lepiej jest podłączyć asystenta, w przeciwnym razie ryzykujesz zepsucie całego wrażenia, gdy tkanina zaplątuje się lub zaczepi;

Użyj kartonu ze sprzętu AGD

W sklepie AGD możesz kupić (i lepiej zapytać sprzedawców) duże pudełko i spakować prezent dla mężczyzny urodzinowego. Na szczęście w takich sklepach jest mnóstwo pudełek. Powinien być pięknie wklejony papierem dla własnego smaku i ulubionego koloru, biorąc również pod uwagę rodzaj świątecznego wydarzenia, wiek i płeć osoby odpowiedzialnej za to świętowanie. Możesz pomalować pudełko z farbą z puszki z aerozolem – znacznie zaoszczędzisz czas. Inną opcją jest wklejenie nad pudełkiem białego papieru, a z różnych zdjęć i albumów do tworzenia zabawnych aplikacji lub kolaży fotograficznych. Kreatywne spojrzenie będzie na takie opakowanie i wesołe pozdrowienia, życzenia w wierszach i inne zabawne napisy. Taka paczka byłaby szkoda wyrzucić.

Użyj dużej torby

Prezenty na Nowy Rok, Boże Narodzenie lub urodziny dziecka mogą być oryginalnie zapakowane w dużą torbę. Szycie takiej torby własnymi rękami zajmie trochę czasu, ale wynik przekroczy wszelkie oczekiwania, ponieważ oprócz tego, że prezent będzie piękny i oryginalny, zostanie zaprezentowany w nietypowy sposób. Do takiej torby można szyć lub kleić wielobarwną aplikację na temat, futrzane lub dzianinowe pompony lub napis z jasnych satynowych wstążek. A jeśli szycie jest problemem, można je znacznie ułatwić. Aby to zrobić, umieść prezent na środku kwadratowego kawałka tkaniny, podnieś końce materiału i przymocuj je jasną taśmą lub wielkim kolorowym łukiem.

Użyj papieru do pakowania

Aby spakować duży prezent, musisz wziąć kilka arkuszy papieru do pakowania i skleić je od środka. Rezultatem będzie ogromna lista pakowania. Dzięki oryginalnemu doborowi tekstur i kolorów papieru opakowanie okaże się bardzo atrakcyjne: na przykład można łączyć małe i duże wzory, różne kształty geometryczne, grochy i komórki o różnych rozmiarach oraz inne wzory. Prezent należy zapakować w ten arkusz, owinąć go wokół prezentu i związać z taśmami. W tym przypadku dodaj dużo kolorowych balonów i jasnych wstążek.

Poprzednia publikacja
Historia krasnali ogrodowych
Nastepna publikacja
Prezent dla chłopaka na miesiąc związku
Dorotka

Blogerka i pasjonatka designu i nowych technologii.