15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://blogdoroty.pl 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Co to jest masaż nuru ?

Masaż erotyczny jest nam znany od czasów starożytnych, kiedy był zabiegiem medycznym. Rzeczywiście, dzięki masażowi można zwiększyć ukrwienie narządów, ruchomość kończyn, a także złagodzić stres nerwowy i fizyczny.

Wyobraź sobie

Technika masażu Nuru jest zupełnie inna niż tradycyjny masaż erotyczny. Wyobraź sobie w wyobraźni następujący obraz: ładna szczupła masażystka powoli i ostrożnie nakłada na swoje ciało przezroczysty żel nuru, równomiernie rozprowadzając go dłońmi i palcami. Po tym czasie młoda skóra dziewczyny staje się błyszcząca, wilgotna i miękka jak jedwab, dzięki czemu doznania podczas masażu będą jeszcze przyjemniejsze. Dodatkowo całkowity brak zapachu żelu nie odwraca uwagi klienta od porcji wyrazistych doznań. Płynne przesuwanie nagiego ciała dziewczyny po ciele gościa może zapalić lont i podniecić, dać nieopisane doznania i otworzyć wszystkie zakamarki świadomości. Potężna energia seksualna masażystki, jej profesjonalne podejście jest w stanie wprowadzić klienta na szczyt bajecznej przyjemności.

Masaż erotyczny Nuru.

Najczęstszym masażem intymnym jest masaż erotyczny Nuru. Masaż ten ma na celu pobudzenie stref erogennych, zwiększenie dopływu krwi do miednicy, przyspieszenie akcji serca, stając się doskonałym zabiegiem profilaktycznym przy niezbyt groźnych chorobach serca. Podczas masażu ciało masażysty dotyka ciała klienta.

Dzięki temu masażowi osoba może jednocześnie zrelaksować się i pobudzić. Podczas wykonywania zabiegu, czyli podczas pocierania ludzkiego ciała, ważną częścią są świece zapachowe i olejki. Rzeczywiście, dzięki takiemu otoczeniu klient będzie mógł zanurzyć się w intymnej atmosferze, aby dostroić się do specjalnych nieopisanych przyjemności.

Masaż erotyczny Nuru to cały rytuał, a jego osobliwość polega na tym, że swoim działaniem może uaktywnić cały nasz układ nerwowy. Ale przed zabiegiem konieczne jest wzięcie gorącej kąpieli lub prysznica, dzięki czemu można rozładować napięcie tak, aby ciało było przygotowane do masażu.

Zazwyczaj taki masaż erotyczny wykonywany jest przez 1-2 nagie dziewczyny (faceci), gdzie wykorzystują wszystkie części ciała: brzuch, klatkę piersiową, włosy, a także pośladki i biodra. Masaż Nuru ma na celu wywołanie u klienta (klienta) przyjemnych doznań, które z pewnością spowodują sytuacje erotyczne. Masaż rozpoczyna się ułożeniem klientki na brzuchu z ramionami wyprostowanymi wzdłuż ciała. Najlepiej zacząć od głaskania ramion i pleców, płynnie przechodząc do ugniatania końcówek nóg, zabaw i pośladków. Podczas gdy masażystka pociera ciało, jej palce powinny zawsze znajdować się w najbardziej wewnętrznych częściach ciała klienta, w tym przypadku szczególną uwagę zwraca się na głaskanie ciała klientki sutkami.

Przesuwając ciało po ciele klientki, dziewczyna może posługiwać się ustami i językiem, którymi może zwijać skórę i wciągać ją do ust, lekko ssąc i gryząc, co sprawi mężczyźnie niesamowitą przyjemność. Ale wiedz, że ruchy powinny być lekkie.

Na początku masażu mężczyzna leży na brzuchu, więc nie widzi masażystki, przez co jest niesamowicie podekscytowany. Ruchy masażystki nieustannie zmieniają się od wolnych do szybkich i odwrotnie. Kiedy klient jest pobudzony, przewraca się go na plecy i rozpoczyna masowanie brzucha, ramion, ud i nóg.

Warto zauważyć, że ciało kobiety jest bardziej wrażliwe i delikatniejsze niż męskie. Dlatego podczas wykonywania masażu dla kobiet niezbędny jest delikatny i wrażliwy zabieg. A sama technika masażu nie różni się od męskiej.

Co to jest masaż Nuru?

Nuru oznacza śliski i trudno o lepszą nazwę dla tego masażu. Para rozmazuje się płynem do masażu i zaczyna rozcierać swoje ciała o gładką powierzchnię. Jest to bardzo zmysłowe zajęcie, które często staje się formą gry wstępnej.

Główny sekret orientalnego masażu nuru tkwi w specjalnym hipoalergicznym, tłustym żelu, który jest w stanie zwielokrotnić doznania. To nuru-żel jest w stanie ujawnić wszystkie możliwości znanego masażu erotycznego, kiedy na ciało klienta oddziałuje się nie rękami, ale własnym ciałem. Jest przezroczysty i bezzapachowy, a ponadto posiada doskonałe właściwości, aby w pełni przeżyć wrażenia dotykowe i emocje wynikające z niezwykle przyjemnego kontaktu z młodym ciałem masażystki.
Nuru po japońsku oznacza „śliski, gładki” i zawiera przydatne algi nori oraz ekstrakt z aloesu, który między innymi świetnie działa na skórę, nadając jej miękkość i jedwabistość.
Wiadomo, że nawet regularny masaż dobrze łagodzi stres, ale jego spektrum działania jest wciąż ograniczone. Natomiast masaż żelem nuru daje pełne wyzwolenie i niesamowite doznania, które całkowicie łagodzą zmęczenie.

Jak w praktyce wygląda masaż nuru

Masaż Nuru różni się od zwykłego masażu erotycznego tym, że nie tylko doświadczone kobiece dłonie eksplorują najbardziej intymne obszary klienta.
Masażystka bierze podgrzany żel nuru i nakłada go na swoje piękne ciało oraz ciało klientki. Po tym skóra staje się bardzo gładka i miękka. Interakcja z nim będzie bardzo łatwa, a zwykłe granice między ciałami zostaną zatarte.
Dziewczyna zacznie ślizgać się po ciele, masując je swoimi zaokrąglonymi i elastycznymi kształtami, nie pozostawiając żadnych szans na inne myśli poza uzyskaniem niesamowitej błogości i odprężenia. Te silne doznania zmyją codzienne zmęczenie i apatię falami ekstazy.
Masaż Nuru jest fachowo używany do zniewalania, pobudzania i zanurzania się w słodkich doznaniach bez korzystania z intymnych usług. Pozytywny efekt uzyskuje się dzięki wielokrotnie zintensyfikowanym doświadczeniom dotykowym i wymianie energii.

Podsumowanie

Masaż erotyczny ma długą historię, ale zawsze był do niego szczególny, dotyczący idealnej relacji mężczyzny i kobiety. Jeszcze wiele lat temu był integralną częścią komunikacji seksualnej między partnerami, sposobem zbliżenia się i czerpania wzajemnej przyjemności.

Technika masażu orientalnego jest różnorodna i niepowtarzalna, dlatego miłośnicy olejków aromatycznych – zmysłowi Japończycy nie mają dość wymyślania nowych programów, także dla wielbicieli wysokiej jakości masażu erotycznego.

Z ogromnej liczby technik relaksacyjnych trudno wybrać coś wyjątkowego, ponieważ każda z nich jest wyjątkowa na swój sposób, od egzotycznych po uspokajające i uspokajające.

Naprawdę jedną z najpopularniejszych jest technologia NURU. Jego osobliwością jest to, że podczas wykonywania tego typu masażu stosuje się specjalny bezbarwny żel, który nie ma zapachu i smaku. Dlatego masaż nuru nazywany jest również masażem mydlanym. Tłusty żel nie ma przeciwwskazań do stosowania, poza tym jest odpowiedni dla każdego i każdego, kto chce zanurzyć się w niezapomnianych chwilach wrażeń dotykowych.

Erotyczny masaż nuru to gwarancja zdrowego i mocnego ciała. Jest ucieleśnieniem tajemnych fantazji, potrafi obudzić wigor ciała, jasne myśli i oświecić umysł.

W tłumaczeniu z języka japońskiego słowo „nuru” oznacza „gładki” i „śliski” i pomimo tego, że korzenie współczesnej japońskiej technologii sięgają starożytnego Tybetu, dziś popyt i popularność tego masażu rośnie nie tylko w Azji i Europie. , ale iw Rosji. Uzdrowiska poszerzają swoje spektrum możliwości na rzecz świadczenia tych usług.

Masaż nuru

Masaż nuru

Poprzednia publikacja
Czy cukinie można mrozić ? Mrożenie cukinii
Nastepna publikacja
jak pobrać muzykę z yt ?
Dorotka

Blogerka i pasjonatka designu i nowych technologii.