15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://blogdoroty.pl 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Biedronka – godziny otwarcia, informacje, historia

Sieć sklepów Biedronka cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Oferta sklepów Biedronka dystrybuowanych w całej Polsce charakteryzuje się bardzo przystępnymi cenami, dobrą jakością i szerokim wyborem towarów. Sklepy Biedronka oferują klientom przede wszystkim produkty spożywcze producentów polskich i europejskich. W sklepach Biedronka jest szeroki wybór: warzywa, owoce, mięso i produkty mleczne, słodycze, produkty suche. Istnieją również przemysłowe produkty codziennego użytku.

Znak towarowy

Znak towarowy Biedronka to największa i najpopularniejsza sieć supermarketów, która działa na polskim rynku w segmencie detalicznym. Specjalizuje się w sprzedaży artykułów spożywczych i konsumpcyjnych.

Historia Biedronki

Sieć supermarketów Biedronka ma polskie korzenie, ponieważ pierwszy sklep został otwarty w 1995 roku w Poznaniu (Polska). Nazwa marki została przetłumaczona jako „The Sun” (Biedronka). Nie była to jednak długo „czysto” polska – w 1997 r. Sieć z nieco ponad dwiema sklepami została sprzedana portugalskiej grupie Jeronimo Martins. Od tego czasu stale i dynamicznie się rozwija. Obecnie liczba sklepów Biedronka w Polsce osiągnęła niesamowitą liczbę – około 2750 sklepów w całym kraju. Nawiasem mówiąc, jeśli przekroczysz granicę ukraińsko-polską przez punkt kontrolny Shegini-Medica, sklep sieciowy będzie pierwszym, który spotkasz w Polsce.

Głównymi kierunkami strategii firmy są starannie wyselekcjonowane produkty wysokiej jakości, oferowane codziennie w niskich cenach. To było podstawą motto sieci – „Codziennie niskie ceny”.

Supermarkety Biedronka

Supermarkety są głównym formatem sieci dyskontowej Biedronka. Nie został wybrany przypadkowo, ponieważ pozwala otwierać sklepy o różnych rozmiarach w miejscach najbliższych kupującemu. W sklepach Bedronka szybko reagują na potrzeby klientów i oferują im szeroki wybór produktów w bardzo przystępnych cenach. Dlatego sieć w Polsce często nazywana jest „sklepami dla biednych”. Jednak jakość towarów nie spada z tego.

Produkty w Biedronce są naprawdę dobrej jakości. Potwierdzają to nie tylko Polacy, ale także wielu Ukraińców, Białorusinów, Rosjan i obywateli innych sąsiadujących krajów Polski. W końcu wielokrotnie widzieli, że w tym dyskontem zawsze można z zyskiem kupić różne produkty mleczne i mięsne, warzywa, owoce, słodycze, artykuły spożywcze i inne produkty spożywcze od wiodących polskich i europejskich producentów. Ponadto sklepy Bedronki oferują dość szeroką gamę kosmetyków, chemii gospodarczej, artykułów higienicznych, tekstyliów, odzieży, artykułów dla dzieci, naczyń, drobnego sprzętu gospodarstwa domowego i wielu innych przemysłowych artykułów codziennego użytku.

Ogólnie rzecz biorąc, produkty w supermarketach Biedronka są tańsze niż ich odpowiedniki w innych sieciach handlowych.

Biedronka online – w internecie

Biedronka nie ma obecnie własnego sklepu internetowego. Jednak na stronie zawsze możesz przeglądać najnowsze oferty promocyjne, zapoznać się z przepisami kulinarnymi firmy, poczytać o aktualizacji asortymentu lub znaleźć najbliższy supermarket Bedronki.

Klienci, którzy zarejestrują się na stronie, będą mogli tworzyć i edytować własną listę zamówień, otrzymywać osobiste oferty i rabaty. Ponadto profil można dostosować do własnych preferencji – wybierz kategorie produktów, które Cię interesują, i otrzymuj informacje tylko o nich.

Podobna funkcjonalność jest również dostępna dla użytkowników aplikacji Twoja Biedronka, zaprojektowanej specjalnie dla właścicieli tabletów i smartfonów. Można go pobrać bezpłatnie z Google Play i App Store.
Własne znaki towarowe Biedronka

Jednym z sekretów sukcesu Biedronki jest sprzedaż towarów wysokiej jakości po niskich cenach. Znacznie ułatwiają to produkty wykonane na zamówienie przez sieć dystrybucji lub sprzedawane pod własnymi znakami towarowymi. Produkcja takich produktów musi być poddana procedurom certyfikacyjnym i regularnym kontrolom przez Jeronimo Martins Polska.

Brak kosztów dla pośredników, dodatkowy marketing, a co za tym idzie znacząca redukcja kosztów logistycznych związanych z dystrybucją produktów przyczyniły się do tego, że ceny w Biedronce należą do najniższych w całym kraju. Dzięki temu zdobyła przychylność nie tylko wśród Polaków, ale także wśród zagranicznych nabywców.

Biedronka produkuje bardzo szeroką gamę produktów pod własnymi markami.

Biedronka godziny otwarcia

Godziny otwarcia sklepów Biedronka:

Poniedziałek – sobota: 07:00 – 22:00
Niedziela i święta: 08:00 – 21:00 ( tylno w niedziele handlowe)

Poprzednia publikacja
Pierwsze objawy i oznaki ciąży
Dni tygodnia po angielsku
Nastepna publikacja
Dni tygodnia po angielsku
Dorotka

Blogerka i pasjonatka designu i nowych technologii.