15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://blogdoroty.pl 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Co to jest GFE ? Spotkania i klimat gfe

Czy szłyszeliście kiedyś o pojęciu GFE ? Może słyszeliście o spotkaniach w klimacie GFE ? Czym jest tak naprawdę GFE ? Tutaj znajdziesz wyjaśnienie.

Co to jest GFE

Najprościej są to spotkania bardzo często seksualne gdzie ludzie udają że są ze sobą w związku. Spotkanie rozpoczyna się zazwyczaj od zwykłych prozaicznych czynności jakie które przeradza się w kontakt seksualne.

GFE

GFE – The Girlfriends Experience (GFE) to usługa komercyjna, która zaciera granice między umową finansową a romantycznym związkiem. Rozciąga się od transakcyjnego związku seksualnego do klienta, który płaci pracownikowi seksualnemu za udawanie swojej dziewczyny podczas sesji.

W branży seksualnej GFE jest ogólnym terminem określającym kontakt seksualny, w którym zarówno osoba świadcząca usługi seksualne, jak i klient są skłonni do wzajemnej przyjemności seksualnej i pewnego stopnia emocjonalnej bliskości. „Doświadczenie z dziewczyną” zwykle wiąże się z bardziej osobistą interakcją niż tradycyjna dziewczyna na telefon lub oferty towarzyskie. Nacisk kładziony jest nie tylko na seks, ale także na bardziej kompleksowe doświadczenie. Szczegóły różnią się znacznie w zależności od osoby. W dziedzinie prostytucji osoby świadczące usługi seksualne dodają poczucia autentyczności, aby uczynić doświadczenie bardziej przyjemnym dla swoich klientów, a także sprawić, by wynik był dla nich bardziej korzystny. To sprawia, że ​​jest on bardziej znaczący zarówno dla klienta, jak i prostytutki, zdaniem socjolog Elizabeth Bernstein, ponieważ wiąże się ze specjalną formą pracy emocjonalnej. Płacenie za stosunek seksualny, w tym GFE, jest uważane za formę prostytucji niezależnie od rodzaju usługi. Z tego powodu ważność GFE różni się w zależności od miejsca.

Jeśli osoba świadcząca usługi seksualne jest mężczyzną, usługa nazywa się umawianiem się z chłopakiem.

Doświadczenie z dziewczyną i prostytucja

Prostytucja wewnętrzna, która obejmuje korzystanie z salonów masażu, saun, domów publicznych, klubów ze striptizem i agencji towarzyskich, jest bardziej prawdopodobna niż prostytucja uliczna, aby wiązać się z rozmową, miłością i wzajemną przyjemnością seksualną.

GFE może rozpocząć się kolacją w restauracji, potem pocałować się na kanapie w mieszkaniu, a zakończyć spokojnym seksem i uściskami. Średni koszt GFE może wahać się od 200 do 1200 USD, w zależności od wielu czynników, głównie długości doświadczenia i jakości kobiety świadczącej usługę. Tradycyjnie eskorty nie całują swoich klientów, a całowanie w usta było normą dla legalnych prostytutek.

Kilka domów publicznych na ranczo w Stanach Zjednoczonych reklamuje się jako zakłady GFE, w tym Dennis Hof’s Love Ranch South, Moonlite Bunny Ranch, Kit Kat Ranch i Sheri’s Ranch.

Klienci lub hobbyści gfe

Termin „klient” jest czasami używany do opisania osoby, która płaci prostytutkom za seks. Jednak w kodzie agencji towarzyskiej, który wyrósł wokół GFE, klienci często nazywają siebie „amatorami” i odnoszą się do prostytutki, która zapewnia GFE, jako „słodką dziewczynę”. W sytuacji GFE klient zapłaci za czas spędzony z telefonem, czyli: interakcje społeczne, randkowanie czy współżycie. Klienci mogą pochodzić z różnych środowisk (białych kołnierzyków, niebieskich kołnierzyków, różnych ras, w różnym wieku), więc nie ma „typowego” klienta korzystającego z usługi GFE. Wielu klientów wychodzi z potrzeby poczucia intymności bez zaangażowania w związek. W pewnym stopniu usuwa to poczucie winy lub lęk przed „uzależnieniem” od związku.

GFE w Azji

Badanie przeprowadzone w 2010 roku w Kambodży pozwoliło zidentyfikować szereg kelnerek i barmanów, którzy również pracowali jako „zawodowe dziewczyny” z „facetami z Zachodu”. Opierali się na tym związku jako źródło utrzymania, ale nie uważali się za „prostytutki” i często szukali miłości i małżeństwa, a także bogactwa materialnego. W tej relacji istniała intymność między udawaną a autentyczną.

W Tajlandii, niektóre niezależne prostytutki pracują jako „zawodowe dziewczyny”, zapewniając towarzystwo i przywiązanie tajskim mężczyznom z zagranicy i klasy średniej, a jedynie sporadycznie uprawiają seks ze swoimi klientami. Są nagradzani takimi rzeczami, jak ubrania i kino.

Poprzednia publikacja
Co to jest tętno maksymalne ? Tętno RHR, HR, HRV, HRR
Nastepna publikacja
Właściwości lecznicze octu jabłkowego
Dorotka

Blogerka i pasjonatka designu i nowych technologii.