15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://blogdoroty.pl 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Wynajem ekspresu, czyli jak łatwo pozyskać profesjonalny ekspres do kawy?

Potrzebujesz profesjonalnego ekspresu do kawy, by ruszyć z własnym biznesem gastronomicznym i zacząć dobrze zarabiać? A może po to, by zadbać o pracowników w swoim biurze? Jeśli chcesz pozyskać urządzenie bez dużej inwestycji i z oszczędnością czasu na dobór najlepszego modelu, rozważ wynajem ekspresu, zamiast jego zakup za gotówkę. To ciekawe, alternatywne rozwiązanie powstałe z myślą o przedsiębiorcach.

Podsumowanie:

  • Wynajem ekspresu to ciekawa alternatywa dla zakupu urządzenia na własność, za gotówkę. W ramach tej usługi zyskujesz nie tylko dostęp do najnowocześniejszego sprzętu, ale też gwarancję dodatkowego wsparcia technicznego i merytorycznego.
  • Wynajem ekspresu jest usługą powstałą z myślą głównie o przedsiębiorcach z branży HoReCa i właścicielach biur.
  • Wynajem ekspresu do kawy odbywa się w ramach umowy na czas określony, z obowiązkiem opłacania niewielkiego, miesięcznego czynszu i regularnego zakupu kawy o określonej ilości od dostawcy urządzenia.

Wynajem ekspresu do kawy – rozwiązanie dobre dla każdego

Powody, dla których przedsiębiorcy decydują się na nabycie ekspresu kawowego są różne. W lokalach gastronomicznych to często jedno z głównych źródeł dochodu i najważniejszych narzędzie pracy. W biurach – niezależnie od rozmiaru – dobry ekspres do kawy poprawia warunki pracy oraz zadowolenie pracowników z miejsca zatrudnienia. Wynajem ekspresu (https://www.tchibo-coffeeservice.pl/rozwiazania-dla-biznesu/modele-finansowania/) to usługa, która odpowiada na te wszystkie różnorodne potrzeby. I to jedna z jej największych zalet!

Na czym polega wynajem ekspresu?

To bardzo proste. Podpisujesz umowę o współpracy z firmą będącą dostawcą ekspresów do kawy i w zamian za miesięczny czynsz (to zazwyczaj symboliczna kwota) możesz niemal dowolnie korzystać z urządzenia, zwiększając przychody i poprawiając warunki pracy w swojej firmie. Co ważne, jako najemca zobowiązujesz się do regularnego zakupu określonej ilości kawy – to główne źródło zarobku dla właściciela ekspresu, a dla Ciebie duża wygoda, bo zyskujesz gwarancję dostaw dobrej klasy ziaren potrzebnych do zaparzenia aromatycznej i pysznej kawy. Umowa zawierana jest najczęściej na czas określony, zwykle od 12 do 24 miesięcy z opcją przedłużenia. Często w pakiecie otrzymujesz gwarancję darmowego montażu ekspresu i wsparcia serwisu technicznego w przypadku awarii, a także profesjonalnego doradztwa na etapie wyboru konkretnego urządzenia.

Wynajem ekspresu od dobrej firmy – to się opłaca!

Jeśli chcesz czerpać korzyści z nowoczesnego, niezawodnego ekspresu do kawy, a także cieszyć się profesjonalnym wsparciem, postaw na wynajem ekspresu od sprawdzonej firmy. To na przykład lider w branży kawowych rozwiązań dla firm, Tchibo Coffee Service, który od wielu lat wspiera przedsiębiorców, świadcząc usługę długoterminowego wynajmu ekspresów. W ten sposób pomaga właścicielom kawiarni, restauracji, cukierni, a także stacji benzynowych, małych, średnich i dużych sklepów spożywczych oraz biur.

Poprzednia publikacja
Sposoby wybielania zębów: Kompleksowy przewodnik
Nastepna publikacja
Sztukateria na ścianie – czym jest i czy warto się na nią zdecydować?
Dorotka

Blogerka i pasjonatka designu i nowych technologii.