15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://blogdoroty.pl 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt
jak płacić na aliexpress

Jak płacić na Aliexpress ? Metody płatności na Aliexpress

W tym artykule proponuję dowiedzieć się, jak zapłacić za zamówienia na Aliexpress. Oczywiście doświadczeni nabywcy sami odpowiedzą na to pytanie, ponieważ prawdopodobnie zapłacili więcej niż raz na różne sposoby, ale początkującym przyda się to.

Jak i jaki jest najlepszy sposób płacenia za zakupy na aliexpress?

Tak więc kliknęliśmy w przycisk, aby kupić towar, przeszliśmy przez procedurę zamówienia, pozostaje zapłacić. Tutaj dostępne są takie metody:

  • karta bankowa Visa lub MasterCard
  • inne metody

Oczywiście większość kupujących płaci na Aliexpress kartą, a także można ją powiązać z kontem, czyli po pierwszym wprowadzeniu numeru, kodu zabezpieczającego, miesiąca i roku wygaśnięcia oraz nazwiska właściciela dane te zostaną zapisane i nie trzeba ich wypełniać przy kolejnych zakupach.

Nie martw się o bezpieczeństwo zapisanych danych z karty – na Aliexpress wszystko jest bardzo bezpieczne i niezawodne, nikt nie ukradnie Twoich danych.

Jedyny problem może być po twojej stronie, a mianowicie niektóre wirusy na twoim komputerze, które mogą przechwytywać dane karty i zgłaszać je hakerom. Więc sprawdź swój komputer pod kątem tego rodzaju infekcji.

Jak mogę zapłacić za zakup innymi systemami płatności?

Webmoney to dla mnie wygodny sposób, wygodniejszy niż płacenie kartą. Zawsze trzymam niewielką ilość pieniędzy w WebMoney, więc łatwo jest zapłacić za zakupy. Jedyną rzeczą, jeśli nie masz portfela WebMoney, to uruchamianie go tylko do zakupów na Ali nie jest dobrym pomysłem – problemów jest zbyt wiele.

Jeśli jest portfel i wszystko jest już skonfigurowane, to wszystko jest proste – logujemy się na nasze konto WebMoney i dokonujemy obliczeń. Takie płatności zazwyczaj wymagają potwierdzenia przez SMS lub E-num, jeśli masz je skonfigurowane.

Qiwi to znacznie prostszy system płatności niż Webmoney, ale prawie go nie używam, po prostu nie widzę sensu. Płacenie przez QIWI jest również proste, wystarczy mieć na koncie wymaganą ilość pieniędzy, podczas procesu płatności SMS z kodem aktywacyjnym zostanie wysłany na numer telefonu powiązany z portfelem QIWI, tutaj jest cała płatność.

Jak zapłacić na Aliexpress telefonem?

Nazywa się to płatnością mobilną. Wybieramy go, następnie wybieramy operatora, wpisujemy nasz numer telefonu i klikamy na wyślij SMS. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w tym SMS-ie, a mianowicie będziesz musiał potwierdzić płatność.

Wygodne jest kupowanie różnych drobiazgów do 5 USD przez telefon, ponieważ wiele osób zawsze ma 500-600 rubli na saldzie telefonu komórkowego.

Czy można zapłacić za zamówienie z Aliexpress przy odbiorze?

Oczywiście jest to niemożliwe, w przeciwnym razie wielu kupujących byłoby lekkomyślnie przy zakupach (nadal nie płacili pieniędzy, więc nie można iść na pocztę po paczkę), a Chińczycy musieliby wydać pieniądze, aby zwrócić towar z Polski z powrotem do Chin.

Nie obawiaj się, że za towar trzeba zapłacić od razu, bo pieniądze i tak nie dotrą do sprzedawcy, na Aliexpress zostaną wstrzymane do czasu potwierdzenia odbioru towaru. A na Aliexpress jest przemyślana ochrona kupującego, dzięki czemu w przypadku utraty towaru w drodze / małżeństwa / spóźnionej dostawy i innych nieprzyjemnych powodów można otworzyć spór i zwrócić pieniądze.

Tutaj jesteśmy z tobą i wymyśliliśmy, jak zapłacić za zakupy na Aliexpress. Jest bardzo prosty, bezpieczny i niezawodny. Pozostałe powody, dla których warto kupować na Aliexpress, są opisane tutaj.

Poprzednia publikacja
Co warto zobaczyć na Krecie ?
Nastepna publikacja
Pierogi meksykańskie – przepis
Dorotka

Blogerka i pasjonatka designu i nowych technologii.