15 49.0138 8.38624 1 1 4000 1 https://blogdoroty.pl 300 0
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

5 podstawowych zasad, które pomogą Ci schudnąć 3 kg w tydzień.

Aby stracić kilka dodatkowych kilogramów, nie musisz przestrzegać wyczerpujących diet i codziennie ćwiczyć. Przestrzegając 5 prostych zasad , możesz schudnąć 3 kilogramy w zaledwie tydzień, prawie nic nie robiąc!

jak Schudnąć ?

jak Schudnąć ?

5 prostych zasad odchudzania

2 szklanki wody podczas jedzenia

Pij 2 szklanki wody za każdym razem, gdy jesz. Taka ilość płynu na 10-15 minut przed posiłkiem przyspieszy metabolizm, jedzenie będzie prawidłowo trawione bez przekształcania się w tłuszcz.

Jedzenie grejfrutów

Kolejnym świetnym sposobem na przyspieszenie trawienia pokarmu jest grejpfrut … Zjedz połowę tego owocu przed posiłkami, aby efektywnie spalić tłuszcz.

Naturalna kawa

300 ml naturalna kawa wraz z przyprawami – cynamonem, wanilią i czerwoną papryką – to także dobry sposób na przyspieszenie metabolizmu. Ten napój należy spożywać z umiarem, aby nie szkodzić zdrowiu.

Dokładne przeżuwanie

Nie jest tajemnicą, że jedzenie musi być dokładnie przeżuwane . Aby jednak zapobiec odkładaniu się jedzenia w postaci złogów tłuszczu, każdy kawałek należy przeżuć co najmniej 50 razy.

Woda przed snem i rano

Aby skutecznie spalić tłuszcz i przyspieszyć metabolizm, wlej 200 ml gorącej wody do szklanki, dodaj cynamon i pozwól mu lekko ostygnąć. Po pół godzinie dodaj miód do tej mieszanki. Połowę tego napoju należy wypić tuż przed snem, a resztę wypić rano na czczo.

Nie musisz zaczynać wszystkiego od razu te zasady. Wystarczy nabrać nawyku jednej lub dwóch osób, aby uzyskać bardzo dobry wynik.

Przekonaj się o skuteczności tej metody odchudzania i podziel się nią ze znajomymi. Kto nie lubi nic nie robić i schudnąć ?!

Poprzednia publikacja
Zalety nordic walking
Nastepna publikacja
Przydatne właściwości lubczyku
Dorotka

Blogerka i pasjonatka designu i nowych technologii.